Jurta

JURTA IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ NA

PLENEROWYCH IMPREZACH PRYWATNYCH
Wesela, urodziny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie.
PLENEROWYCH IMPREZACH OTWARTYCH
Festiwalach, piknikach, jarmarkach, imprezach dla dzieci, eventach, stoiskach prezentacyjnych, imprezach integracyjnych.

INFO TECHNICZNE JURTY

Średnica 6 M | Wysokość 3,5 M | Powierzchnia wewnętrzna 30 M2 | Nieprzemakalna | Zamykana na klucz | Rozkładana na każdym rodzaju podłoża |

Jurta posiada solidną kolistą konstrukcję co powoduje, że jest bardzo bezpieczna i wytrzymała na trudne warunki pogodowe, w tym burze i silny wiatr. Doskonale chroni przed słońcem i deszczem, a pokrycie jest wodoodporne.

WYNAJMIJ MONGOLSKĄ JURTĘ I SPRAW, BY TWOJE WYDARZENIE BYŁO WYJĄTKOWE!!!

OPCJE WYNAJMU

Możesz wynająć samą jurtę i dostosować do swojej imprezy lub skorzystać z naszej gotowej oferty.

Jurtę możemy dostosować do konkretnej imprezy i zamienić ją we wspaniałe miejsce zabaw dla dzieci, kameralną herbaciarnię, romantyczną winiarnię, wirującą od pracy piekarnię, szałas pasterski i tysiąc innych miejsc…

MAMY DWIE OPCJE

Jurtę z naszymi warsztatami czyli

JURTA WARSZTATOWA

Jurtę ze specjalistycznymi degustacjami czyli

JURTA DEGUSTACYJNA

Wyceny przygotowujemy indywidualnie do każdego projektu.

Opinie

„Jutra to wehikuł smaków, który przenosi nas nie tylko do odległych zakątków świata. Ona przenosi nas do lepszego świata w ogóle. Do świata w którym rządzi relaks, uśmiech i otwarcie nawet na najbardziej absurdalne spotkanie.”

Przemysław Lewandowski, dyrektor artystyczny Ińskiego Lata Filmowego

„Jurta to ciekawy sposób opowiadania o świecie. Blok w Katowicach, domek na prerii, slumsy w Bangladeszu, a tu nagle mongolska wersja domu staje na miejskim parkingu. W jurcie nawet w największy ziąb rozgrzewa herbata o smaku trawy cytrynowej. Świetne miejsce dla całej rodzinki!”

Magdalena Kidoń, szefowa festiwalu Adrenalinium w Żywcu

Galeria