Domowa piekarnia – warsztaty o chlebie online

Domowa Piekarnia - dziewczynka z chlebem

Domowa piekarnia – warsztaty o chlebie online

Już od czternastu lat prowadzimy autorskie warsztaty etnologiczne!

To szmat czasu! Tysiące uczestników wzięło udział w naszych warsztatach organizowanych w całej Polsce! Po raz pierwszy od 2007 roku, kiedy rozpoczęliśmy opowiadać o świecie, nie możemy dzielić się z Wami naszymi etnologicznymi doświadczeniami.

Pandemia wpłynęła na życie i pracę wielu ludzi. Nam też przeszkodziła w pracy – od dwóch miesięcy nie możemy prowadzić żadnych zajęć stacjonarnych!

Mimo tych trudności, odcięci od podróży i spotkań twarzą w twarz staramy się dalej działać i robić fajne, mądre rzeczy. Wierzymy, że to jest nadal potrzebne i ważne. Zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę WARSZTATÓW ONLINE!

Domowa Piekarnia to dobrze skomponowane warsztaty, podczas których rodzice z dziećmi będą się świetnie bawić i uczyć nowych przydatnych rzeczy wykorzystując to, co możemy znaleźć pod ręką, w kuchni i w domu.

Domowa Piekarnia! Oto nasza nowa propozycja na wirusowy czas!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnych warsztatach o CHLEBIE!

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatów Domowa Piekarnia i informacje jak możecie wziąć w nich udział znajdziecie na stronie warsztatów na portalu Evenea.

Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

Każdy kupiony przez Was bilet na warsztaty pomoże nam dalej opowiadać o świecie. I sprawi, że z przytupem będziemy opracowywać kolejne materiały 🙂