Święto Herbaty 2014

Święto Herbaty 2014

 

5 i 6 lipca – to data, którą musicie zapamiętać! Zapraszamy na szóste już Święto Herbaty. Wzgórze Zamkowe w Cieszynie zamieni się w miejsce kreatywności i spotkań z różnymi osobowościami!

 

Pozytywni wariaci będą mówić tylko o herbacie – japońskiej, chińskiej, tajwańskiej. Tej zielonej i czarnej, świeżej i fermentowanej. Będą wiadomości dla profesjonalistów i amatorów – czarka herbaty dla każdego. W każdym razie na pewno po tym weekendzie i wy nie będziecie mogli wyobrazić sobie świata bez herbaty!

 

Będą i podróże! Łukasz Wierzbicki zabierze nas do Chin śladami Halinki i Stanisława, którzy w 1934 roku wyruszyli w fascynującą podróż na motorze. Michał Słowioczek opowie o tym jak się zdobywa hołdy w Łaziskach Górnych i wulkany w Ekwadorze. Łukasz Supergan zdobywał cały łuk Karpat, a Alicja i Andrzej, czyli Los Wiaheros, zdobywali cały świat! Będzie jeszcze Tajlandia, Maroko, Japonia i Korea.

 

To nie wszystko! Warsztaty – fotograficzne, bębniarskie, taneczne, joga śmiechu, popołudniowe koncerty. Będzie też piwo – oczywiście zrobione z herbaty. Cieszyńscy piwowarzy specjalnie dla nas uwarzyli niezwykłą miksturę. I jak tu nie powtarzać, że Święto Herbaty to festiwal unikatowy na skalę całego kraju!

 

STRONA FESTIWALU

 

PROGRAM

 

 

Zapraszamy!

Ruszamy w sobotę, 5 lipca, już od godziny 10.00! Do zobaczenia!