Święta święta

Święta święta

Sprzątanie, pieczenie, przygotowywanie ozdób choinkowych i oczywiście pisanie listów do Świętego Mikołaja. A może do Gwiazdora? Czy też może do Aniołka, albo Dzieciątka? Może najlepiej do wszystkich! 

 

W CZASIE WARSZTATÓW:

 

  • Na wielkim ekranie dzięki połączeniu TELEMOSTEM zobaczymy Mikołaja i usłyszymy jego opowieści o swoim życiu i świętach.
  • Dowiemy się kto naprawdę rozdaje prezenty i co Mikołaj robi przez cały rok?
  • Jak to jest z niegrzecznymi dziećmi? Czy Mikołaj wszystko widzi?

  • Nie zawsze starcza cierpliwości w wyczekiwaniu na święta i prezenty – my umilimy ten czas i zaprosimy wszystkie dzieci do WŁASNORĘCZNEGO WYROBU PIERNICZKÓW! Dzieci będą wycinały pierniczki, zdobiły swoje wypieki i same zdecydują – czy pierniczki wylądują w brzuchach, czy może na choince.

 

Niestety jest już tak, że im starsze dzieci, tym wiara w świętego Mikołaja jest coraz słabsza, nad czym bardzo ubolewamy. Zauważyliśmy jednak, że mimo, iż dzieci z drugiej i trzeciej klasy szkoły podstawowej sceptycznie podchodzą do osoby Mikołaja to z zaciekawieniem słuchają jego historii, a do pieczenia pierniczków przykładają się najbardziej jak tylko mogą.

 

Dlatego myślimy sobie, że warsztaty świąteczne mogą być przeznaczone dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

 


 Zobacz jak bawią się dzieci podczas naszych warsztatów

 
{gallery}galeria_warsztaty/bozenarodzenie{/gallery}