Włóczykij 2014

Włóczykij 2014

 

Dziś startuje Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży. Podobno wszystkie drogi prowadzą do Gryfina. Już za chwilkę, już za momencik i my pomoczymy nogi w Odrze i spoczniemy u Suszka!

 

Festiwal zainauguruje Andrzej Muszyński z opowieściami o Birmie. Andrzej z dużą wrażliwością opisuje świat – ten bliski i daleki. Możecie się przekonać czytając jego książki: reportaż „Południe” i zbiór opowiadań „Miedza”.

 

My z naszego południa na festiwal wyruszamy dopiero w poniedziałek. I już żałujemy tych smakołyków, które dziś będą serwowane! I dla duszy i dla ciała. Ale nic to – odbijemy sobie :).

 

TUTAJ cały program festiwalu – prezentacje, filmy, dyskusje, pomysły i gryfińska energia!

 

My od wtorku będziemy prowadzić warsztaty dla dzieci, a Piotrek opowie o Athos. W zeszłym roku wyglądało to tak.

 

 W oczekiwaniu na…

 

Zielona, miętowa, słodka i z pianką!

 

Smaczne podróże

 

Wczesnomarcowe klucze gęsi
Warning: file_put_contents(): Only 0 of 66 bytes written, possibly out of free disk space in /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/common.php on line 9041

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47