KONKURS

KONKURS

Wygrzebaliśmy w naszych pamiątkach z Wietnamu piękną ręcznie malowaną zakładkę do książki i to będzie nagroda w konkursie, ale nie będzie łatwo! Pytanie będzie etnologiczne i dotyczyć będzie plemienia Czarnych Hmongów z Wietnamu.

Wygrzebaliśmy w naszych pamiątkach z Wietnamu piękną, ręcznie malowaną zakładkę do książki i to będzie nagroda w konkursie, ale nie będzie łatwo! Pytanie będzie etnologiczne i dotyczyć będzie plemienia Czarnych Hmongów z Wietnamu.


Poniżej zamieścieliśmy fotografię i pytanie dotyczy właśnie tej fotografii: dlaczego kobiety z plemienia Czarnych Hmongów zamieszkujących góry na północy Wietnamu mają czerwone koła na czole?


Odpowiedzi możecie przesyłać do wtorku do godziny 12.00 na nasz adres biuro@opowiadamyoswiecie.pl.

Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzcę i nagrodę prześlemy pocztą. Zapraszamy do zabawy, do czytania, grzebania i szukania odpowiedzi!


 

 

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 66 bytes written, possibly out of free disk space in /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/common.php on line 9041

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer44174/public_html/opowiadamyoswiecie.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47